Firma Profili

Biz yapı güvenliğinden ödün vermeksizin, teknoloji olanaklarını en iyi şekilde kullanarak optimum çözümler sunmayı amaçlayan, zamanında, doğru ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir gurubuz.
ÖLÇÜ Mühendislik 1999 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana Betonarme Yapılar, Betonarme Yüksek Yapılar, Çelik Yapılar, Endüstriyel Çelik Yapılar (Fabrika, Depo, Hangar), Çelik Endüstriyel Depolama Raf Sistemleri (E.D.R.S) tasarımı ve danışmanlığı alanında hizmet vermektedir.
ÖLÇÜ Mühendislik “Depo Tasarımcısı” sloganı ile Çelik Endüstriyel Depolama Raf Sistemleri konusunda uzmanlaşmayı tercih etmiş ve sektöre birçok katkılar sunmuştur.
Firmamız ilk Depolama Rafı projesini 30.12.1999 tarihinde “Standard Depo ve Raf Sistemleri A.Ş.” ye yaparak, birçok Depolama Rafı projesine imza atmıştır. İlk Depolama Rafı Güçlendirme projesi de 10.02.2014 tarihinde “Arçelik A.Ş.” ye firmamız tarafından hazırlanmıştır. Firmamız 2011 yılında geliştirdiği E.D.R. Sistemlerinin çizimini yapan Yazılımı 2012 yılında tamamlayarak, Raf Projelerinde zamandan tasarruf etmeyi, daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Firma Profili Resimleri

Firma Profili